Hakkımızda

Gönen Güven Türk

Gönen Güven Türk Sürücü Kursu Hakkında

Gönen Güven Türk Sürücü Kursu 2006 yılında kurulmuştur. 10 yılı aşkın yılların trafik tecrübesiyle bu birikimleri kursiyerleri ile paylaşan, kursiyerlerin başarıları ile büyüyen bir aile kurumudur.

 Ülkedeki trafik kazalarının, yaralanmaların, ölümlerin ve buna benzer tüm olumsuz olayların eğitimsizlikten veya yanlış eğitimden kaynaklandığını öngörmekteyiz. Buna çözüm olarak yeni sürücü adaylarına karşı tüm özveri ve gayretle çalışmayı hedeflemekteyiz. 

Sürücü kursumuz bünyesinde bulundurduğu birbirinden deneyimli hocaları ile birlikte siz değerli kursiyerlerimizde bu amaç içerisinde hizmet vermeye 15 yıldır çalışıyoruz. 

Siz değerli kursiyerlerimize en son teknolojik imkanları sağlamayı hedef edinmekteyiz.

Misyonumuz

 
Ülkemizde trafik kurallarının benimsenmesini, sürücülerin doğru bir şekilde araç kullanmalarını sağlamayı hedefleyen,kazasız ve kayıpsız bir trafik” sloganıyla 2006 yılından beri çalışıyor ve bu doğrultuda ilerlemeyi hedefliyoruz.

 

Vizyonumuz

 
Sürücü adaylarının ehliyet almalarında en büyük kolaylığı ve kampanyaları sunuyoruz. Bilinçsiz sürücü kalmasın amacıyla çalışıyoruz.
0 +
Yıl Deneyim
0 +
Recent Sales Volume
0 +
Bizi tavsiye eden müşteri sayımız
Gönen Güven Türk Sürücü Kursu

Bizimle Çalışmak
İster Misiniz?

İlk Yardım Sertifikalarına sahip ilk yardım dersi hocası ve daha önce direksiyon dersi vermiş bayan direksiyon hocası aramaktayız.