Hizmetlerimiz

A SINIFI EHLİYET

A sınıfı ehliyetler, motosiklet ehliyeti olarak bilinmektedir. Bu ehliyete sahip kişiler 2 tekerlekli motosikletleri kullanabilirler. Bu hususta motosikletin sepetli veya sepetsiz olmasına bakılmaz. A sınıfı motosiklet ehliyetleri içerisinde motor hacimlerine bakılarak A1 ve A2 gibi alanlara ayrılabilir. A sınıfı ehliyet almak istiyor ve daha fazla detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Blog sayfamızdaki sınıflarına göre ehliyet türleri yazılarını okumayı unutmayınız.

B SINIFI EHLİYET

B sınıfı ehliyet otomobil binek araç kullanmak isteyenlerin ve kamyonet kullanmak isteyenlerin alması gereken bir sürücü belgesidir. Ayrıca B sınıfı ehliyete sahip olan kişiler M, B1 ve F sınıfı araçları kullanabilirler. Siz de otomobil veya kamyonet kullanmak istiyorsanız B sınıfı ehliyet almalısınız. Kış sezonu %40 kampanyalı fiyatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

C,D SINIFI EHLİYETLER

Kamyon,tır kullanmak isteyenlerin başvurması gereken ehliyet türü C sınıfı ehliyetidir. 2016 yılından önceki yönetmeliğe göre bu ehliyet türü E sınıfı olarak geçmektedir. 

Otobüs kullanmak isteyen kişilerin ise D sınıfı ehliyet almaları gerekmektedir. D sınıfı ehliyet ile birlikte kişi sayısı 14 ve fazla olan otobüsler, (ticari yolcu otobüsleri) kullanılabilir. Siz de C veya D sınıfı ehliyet almak veya bu konu hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÖZEL DİREKSİYON DERSLERİ

Ehliyet almak istiyorsunuz ancak daha önce hiç araç kullanmadınız mı ? Veya ehliyet aldınız direksiyon pratiği mi yapmak istiyorsunuz? Hiç endişelenmeyin. Gönen Güven Türk Sürücü Kursu ailesi olarak uzman direksiyon hocalarımızla birlikte, trafikte akıcı bir şekilde araç kullanmanızı sağlayacak şekilde direksiyon dersleri veriyoruz. Bayan veya erkek hoca seçimini size bırakıyoruz. Siz de modern araçlarda direksiyon eğitimi almak ve kış sezonuna özel indirimli fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçmelisiniz.